
Кігтеточка для котів "Фелікс" сизаль бежево-коричнева 80*50*50 см
- Немає в наявності
- Код: 56281
2 030 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Чудова котяча дряпка потрійного спрямування. У модуль включено: три стовпчики для точіння кігтів, велику лежанку для відпочинку, дражнилки-іграшки та універсальний циліндр. Усі поверхні, окрім точильної, оббиті м’яким штучним хутром.
Баланс конструкції зберігає велика квадратна платформа. На ній, у трьох різних кутах, розміщені стовпчики кігтеточки. Так киці зручніше обирати позицію, виходячи з сьогочасних відчуттів і потреб. Для дряпання пропонується обмотка з сизалю – міцного, натурального волокна. Гадаємо, ваш диван програє конкуренцію дряпці, проте ви не засмутитесь.
Поруч із стовпчиками знаходиться незамінний циліндр – річ, якій ваша киця придумає десяток способів застосування. Це і сходинка, й лежанка, і нірка, і засідка, і смуга перешкод… Тут же, під лапкою дві кульки-м’ячики, які ще більше урізноманітнять гру.
Із досвіду знаємо, що дуже зручно купувати кігтеточку разом з лежанкою. Ваш улюбленець отримає доладний, завершений меблевий гарнітурчик, а ви – економно використаєте простір. Лежанка в моделі «Фелікс» простора, зі спінкою і бічними бортиками. Саме така, як треба для безтурботного сну. Тож не відкладайте купівлю дряпки на завтра, а зробіть гарний дарунок любому мурчику прямо сьогодні.
Розміри: нижня платформа – 50 х 50 см, верхня (лежанка) – 50 х 50 см. Висота стовпчиків – 70 см, діаметр – 9 см. Висота всієї конструкції – 80 см. Циліндр – 25 х 27 см.
Матеріал: дерево, штучне хутро, сизаль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoToys |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 2 030 ₴


