
Акваріум SunSun AT-420A з електронним керуванням 30 л 42.5х24х36.5 см
- В наявності
- Код: AT-420A
7 220 ₴
5 870 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Акваріум комплект SunSun AT-420A укомплектований кришкою з вбудованим рідкокристалічним дисплеєм, сенсорною кнопкою керування. За допомогою кнопки можна керувати потужним світлодіодним світильником, який вмонтований у кришку акваріума. До дисплея прикріплений температурний датчик, який вимірює температуру в акваріумі та зображає дані на дисплей.
Світильник має 9 режимів освітлення. Можна вибрати будь-який колір, який вам подобається, або навіть встановити режим плавної зміни кольорів.
В акваріумі встановлений малошумний внутрішній фільтр, який повноцінно очищає воду в акваріумі та насичує її повітрям.
Така система також дає змогу додати матеріали, що цікавлять вас, фільтрувальні, у відсік під губкою-вкладкою. (Напримір вугілля, кераміку або біошари для біологічної фільтрації)
Комплект:
- Внутрішній фільтр EP-500G 6 Вт.
- Датчик температури води
- Кришка з рідкокристалічним дисплеєм
- Піддон
Характеристики:
- Об'єм: 30 л
- Габарити: 42.5х24х36.5 см
- Освітлення: LED
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Висота акваріума | 365 мм |
| Довжина акваріума | 425 мм |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Обігрівач | Ні |
| Об'єм акваріума | 30 л |
| Підставка | Так |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріум |
| Колір | Білий |
| Ширина акваріума | 240 мм |
- Ціна: 5 870 ₴

