
Автомобільна переноска для собак та котів Ferplast Atlas Car 80 Scenic чорна до 20 кг 82x51x61 см 73112017
- В наявності
- Код: 73112017
10 535 ₴
4 342 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Контейнер переноска для собак і котів Ferplast Atlas Car Scenic (Ферпласт Атлас Кар Синек) - інноваційна переноска для домашніх тварин виготовлена з міцної і стійкої термопластичної смоли і пропонує вашому вихованцю яскраве і добре вентильоване середовище завдяки великим поверхням зі сталевими решітками з покритими решітками. Ваш собака буде краще виден, що дозволить уникнути відчуття замкнутості.
Якщо ви вирушаєте в подорож з собакою або вам просто потрібно взяти її з собою в поїздку на автомобілі і ви шукаєте містку та затишну перенесення, яка до того ж компактна, ідеальним рішенням буде абсолютно Ferplast Atlas Car Scenic.
Є ще три важливі особливості. Вона має подвійні розсувні двері, які відкриваються в обох напрямках (ліворуч і праворуч), із захисною застібкою, яка разом з низьким нижнім краєм полегшує вхід вашому вихованцю. Гігієнічна дренажна прокладка із пластику розташована внизу піклується про те, щоб ваш вихованець завжди знаходився на сухій поверхні.
Atlas Car Scenic може бути повністю розібраний завдяки особливостям виготовлення, що дозволяє зменшити його обсяг та розмістити різні компоненти або аксесуари всередині основи.
Atlas Car Scenic ідеально підходить для середніх та великих собак.
Особливості Ferplast Atlas Car Scenic:
- Міцна та легка переноска з термопластику.
- Запатентований дизайн.
- Ідеально підходить для перевезення вашого собаки в автомобілі в абсолютній безпеці та комфорті.
- Панелі з широкими решітками для циркуляції повітря всередині.
- Розсувні двері з ґратами, що рухаються в обох напрямках, із міцним захисним закриттям.
- Два відділення у верхній частині.
- Практичні ручки для полегшення підйому клітки.
- Пластикова дренажна прокладка.
- Atlas Car 80 Scenic для собак середнього розміру або двох маленьких собак: 82 x 51 x 61 см.
- Atlas Car 80 Scenic максимальна вантажопідйомність: 20 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
- Ціна: 4 342 ₴

