
Насос для ставка та акваріума SunSun HJ-5500 100 Вт 6000 л/год.
- В наявності
- Код: HJ-5500
2 927 ₴
2 380 ₴
-19%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси SunSun HJ— це високопродуктивні потужні насоси, що відрізняються надійністю та економічністю в роботі. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос SunSun має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокислювальний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий та корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики помпи:
HJ-5500
| Напруга | 220 Вт |
| Продуктивність | 6000 л/год |
| Потужність | 100Вт |
| Підйом води | 4 м |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Штуцер для підключення шланга | 21/26/30-38 мм |
| Габарити | 191х119х129 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 6000 л/год |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Характеристики насоса | |
| Висота підйому води | 4 м |
| Призначення | Для фонтанів |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення | Під водою |
- Ціна: 2 380 ₴

