
Закритий туалет для котів Ferplast Maxi Bella Cabrio блакитний 65.5х50х47 см 72070099
- В наявності
- Код: 72070099-Blu
2 333 ₴
1 796 ₴
-23%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Закритий туалет для великих кішок Ferplast Maxi Bella Cabrio (Ферпласт Максі Белла Кабріо) - дуже зручний туалет для кішок, виготовлений з термопластичної смоли, має все, щоб забезпечити кішці усамітнення і спокій. Відрізняється широкими передніми дверцятами для легкого і швидкого чищення. Його піддон глибший, щоб запобігти пробудженню наповнювача. Поставляється із ручкою для полегшення переміщення.
Комплект включає активні вугільні фільтри, незамінні для нейтралізації неприємних запахів. Їх ви також можете придбати окремо.
Туалет Maxi Bella Cabrio безпечний та оснащений міцними бічними клямками.
Нижня частина легко і без особливих зусиль від'єднується від верхньої для чищення.
Особливості Ferplast Maxi Bella Cabrio:
- Туалет для великих котів.
- Передні двері, що відкриваються, полегшує чищення.
- Затишна округла форма.
- Глибокий піддон для утримання наповнювача усередині.
- З дверцятами та ручкою для транспортування.
- Нижня та верхня частини від'єднуються для легкого чищення.
- Активні вугільні фільтри, що нейтралізують запах, в комплекті.
- У комплекті два вугільні фільтри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Закритий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
- Ціна: 1 796 ₴

