
Насос для ставка та акваріума SunSun HJ-500 7 Вт 500 л/год
- В наявності
- Код: HJ-500
348 ₴
290 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка SunSun HJ-500 — це високопродуктивна та потужний насос, яка відрізняється надійністю й економічністю в роботі. Її можна використовувати у різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun HJ-500 має ефективний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню пристрою.
Довговічність роботи забезпечують неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкі та корозійностійкі елементи — керамічний підшипник і робочий вал.
Додатково можна придбати: фонтанні насадки CFA-10, CFA-13.
Характеристики HJ-500:
- Напруга: 220 В
- Продуктивність: 500 л/год
- Потужність: 7 Вт
- Підйом води: 0,9 м
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Штуцер для підключення шланга: 13 / 16 мм
- Габарити: 99x56x78 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: насос для ставка
- Стан: новий
- Призначення: універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 500 л/год |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 7 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 100 л |
- Ціна: 290 ₴



