
Насос для пруда Xilong XL-3340 45 Вт 1800 л/час до 2000 л
- Готово к отправке
- Код: XL-3340
841 ₴
673 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для пруда Xilong XL-3340 45 Вт 1800 л/час, призначена для переміщення (підійма) або перемішування води в акваріумі. Застосовується так само у створенні водоспадів, садових ставків, каскадів, фонтанів, басейнів. Надійна в роботі, проста в монтажі й експлуатації. Легко розбирається моторний блок. Кріплення помпи в акваріумі відбувається за допомогою чотирьох еластичних присосок. Технічне обслуговування полягає в промиванні та періодичному очищенні ротора та імпелера від бактеріального слизу.
Приклади використання:
1. Перекачування води з однієї ємності в іншу. Водночас інша ємність може бути вищою від тієї, з якої перекачується вода. Враховуйте висоту підйому, яка вказується в характеристиках.
2. Здання водовороту в ємності (циркуляція води).
3. Створення фонтанів і водоспадів.
4. Відкачування води з будь-якої ємності.
5. Поливання рослин у садовому, городньому або аграрному господарстві.
6. Осушення басейнів, ставків, купелей і колодязів. Вибирайте помпу з необхідною характеристикою, і пам'ятайте — завжди залишиться вода з рівнем 2-5 см.
7. Розливання води в різні ємності.
8. Створення системи водяного охолодження — досягається за постійної циркуляції води, що створює відведення нагрітої води від "гарячого" джерела.
Внимание! Помпа не має працювати в сухому стані. Увімкнення тільки в зануреному стані!
- Потужність (Вт): 45
- Продуктивність (л/год):1800
- Тип вироби: помпи універсальні
- Підйом води, макс. (м): 2.4
- Довжина кабелю: 1.2м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xilong |
| Максимальная скорость потока | 5500 л/ч |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Насос для пруда |
| Размеры | |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Характеристики насоса | |
| Производительность | 1800 л/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Насос |
| Мощность | 45 |
| Напряжение | 220 Вт |
| Объем аквариума | 2000 л |
- Цена: 673 ₴



