
Клітка для канарок та папуг Ferplast Nota вольєр 76,5x57x161,5 см 56115423
- В наявності
- Код: 56115423
7 340 ₴
6 844 ₴
-7%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простора і вільна зона для всіх маленьких домашніх птахів! Nota — це вольєр для канарок і екзотичних птахів, з металевим дахом, лакованою дротяною сіткою, пластиковими колонами та основою. Він ідеально підходить для одночасного розміщення кількох птахів і, незважаючи на свої великі розміри, легко переміщується завдяки коліщаткам.
Його можна швидко почистити завдяки основі зі знімним піддоном для збору бруду. За необхідності основу можна повністю зняти. Як і всі вольєри Ferplast, Nota також постачається в комплекті з аксесуарами, включаючи жердочки та пластикову поїлку. Практична поворотна годівниця Brava 6 дозволить вам годувати птахів зовні.
Характеристики
- Ідеально підходить для канарок, екзотичних та інших дрібних птахів.
- Виготовлено з дротяної сітки з металевим дахом.
- Знімний піддон для легкого очищення
- Обладнаний аксесуарами та колесами.
- Система економії місця, зменшений об’єм упаковки
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 1615 мм |
| Довжина | 765 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Основні | |
| Тварина | Птахи |
| Виробник | Ferplast |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 844 ₴


