
Холодильник (чилер) для акваріума SunSun HYH-2DR-A до 2000 л
- В наявності
- Код: HYH-2DR-A
68 082 ₴
56 735 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник (чилер) для акваріума SunSun HYH-2DR-A до 2000 л
Холодильник для акваріума з цифровим дисплеєм, який забезпечує точний контроль температури. Корпус виконаний з високоякісного міцного пластику. SunSun HYH компактний, простий у керуванні, енергозберігаючий, працює з низьким рівнем шуму. Стійкий до корозії. Підходить як для прісної, так і для морської води.
Характеристики
- Модель: HYH-2DR-A
- Напруга: 220 В / 50 Гц
- Потужність охолодження: 4245 Вт
- Споживання електроенергії: 1500 Вт
- Об’єм акваріума (ємності): 1400-2000L
- Струм: 6.8А
- РОЗМІР ВХОДУ І ВИХОДУ:Φ40
- Тип холодильного агрегату: R22
- Розмір: 630x530x425 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Мінімальна температура: 2 град.
- Максимальна температура: 24 град.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 425 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | SunSun |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1500 |
| Об'єм акваріума | 2000 л |
- Ціна: 56 735 ₴

