
Насос для пруда Jebao JGP-35000 35000 л/час 650 Вт
- Готово к отправке
- Код: JGP-35000
16 680 ₴
13 900 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Jebao JGP-35000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю й економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Водяний насос Jebao має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя й іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, ізольований двигун, спеціальний зносостійкий і корозійно-стійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Прудовой насос марки JGP-35000 от Jebao — універсальне обладнання, призначене для водойм з функціями безпосередньо насоса, водотока та фонтана, продуктивністю 35 м3/год за споживання електроенергії 650 Вт.
Він здатний коректно перекачувати воду з великими частинками забруднень (до 6 мм).
Насос можна встановити у вертикальному або горизонтальному положенні, у воді або на суші.
Під'єднання на вході/виході — Ø63 мм.
Технічні характеристики.
Розміри насоса — 330х230х280 мм.
Довжина кабелю для під'єднання — 10 м.
Висота подавання води — до 8,5 м.
Споживання електроенергії 650 Вт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jebao |
| Максимальная скорость потока | 35000 л/ч |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Насос для пруда |
| Размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Характеристики насоса | |
| Назначение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Насос |
| Мощность | 650 |
| Напряжение | 220 Вт |
| Объем аквариума | 70000 л |
| Производительность | 35000 |
- Цена: 13 900 ₴



