
Лежак для собак та котів Ferplast Dandy C Colour 95 сірий 95x60x23 см 82945095
- В наявності
- Код: 82945095
2 489 ₴
1 817 ₴
- +380 (73) 408-02-03
М'яке місце DANDY З Ferplast бавовна – це ціле ліжко тільки овально форми з високими бортиками.
Ліжко дуже повітряне і комфортне.
Тварині буде неймовірно приємно відпочивати на такому м'якому місці.
Всередині в комплекті йде матер'яна подушка з бавовняної тканини.
Її дуже легко випрати в пральній машині, дотримуючись правильного температурного режиму.
Все для кращого вибору та відпочинку домашніх улюбленців!
Бортики овального м'якого містечка високі і це чудово, тварина, кішечка або собачка, можуть солодко заснути, притиснувшись до бортика.
Ця модель підійде для середніх та великих тварин.
У передній частині м'якого лежака бортик злегка занижений – спеціально для зручного заходу звірятка на своє місце.
Придбавши цей аксесуар ви проявите не тільки турботу про свого улюбленця, але й одночасно привчіть його до свого місця та дисциплінуєте його.
Собака перестане балуватися і стрибати на ліжко до господаря.
Адже тепер у тварини буде свій особистий простір, для гри та відпочинку.
Там собачка зможе відпочити і відійти від стресу, пограти з іграшкою, і, можливо погризти крадькома якісь ласощі.
Матеріал їх якого зроблений лежак, дуже міцний і відрізняється високою зносостійкістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
- Ціна: 1 817 ₴


