
Внутрішній фільтр для акваріума Sera Fil 60 7 Вт 380 л/год до 60 л
- В наявності
- Код: 06843
1 999 ₴
1 584 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Внутрішній фільтр Sera Fil 60 призначений для акваріумів об'ємом до 60 літрів. Фільтр повністю готовий до роботи та оснащений високоякісним фільтруючим матеріалом (активованим вугіллям та губкою). Головна перевага моделі — це подача води за допомогою трубки Вентурі, яка допомагає швидко, а головне — ефективно наситити воду киснем. З фільтром Sera Fil 60 ви гарантуєте своїм улюбленцям комфортні умови проживання, а також дбаєте про їхнє здоров'я та активність.
Переваги:
Легко кріпиться до стінки акваріума за допомогою присосок
Фільтр можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально
Можно застосовувати як фільтр для аква-тераріуму
У комплект входить флейта
Комплектація : фільтр, трубка-флейта, мішечок з наповнювачем SERA SIPORAX MINI, мішечок з наповнювачем SERA SUPER CARBON, фільтруюча губка, силіконовий шланг з розпилювачем
Технічні характеристики:
220 - 240 В ~ 50 Гц, сертифікат/декларація TÜV, GS, CE
Модель Швидкість потоку H макс. Потужність Сполучний елемент водовипуску Габарити
(ДxВxГ)
sera Fil 60 380 л/година 0,90 м 7 Вт 12 мм 50x175x60 мм
Виробник: Sera, Sera GmbH, Німеччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sera |
| Висота підйому води | 0.9 м |
| Потужність | 7 Вт |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Продуктивність | 380 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 584 ₴


