
Клітка для морської свинки Ferplast Guinea 60 зелена 58х38х31.5 см 57012411
- В наявності
- Код: 57012411
1 585 ₴
1 321 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast Cavie 60 - відмінний будинок для вашої морської свинки. Клітина складається з піддону, зробленого з якісного пластику, та металевих грат, покритих спеціальною порошковою фарбою. Завдяки якісним матеріалам вона має довгий термін служби.
У комплекті є необхідне для життя вашої морської свинки: напувалка та сінниця.< стінка клітини має пластикові клямки для легкого кріплення до нижньої частини і повністю відкривається для полегшення чищення. При необхідності піддон можна повністю зняти.
P>
Клітки відправляються лише за частковою або повною передоплатою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 1 321 ₴
