
Клітка для кроликів та морських свинок Ferplast Guinea 80 сіра 77x48x42 см 57054401
- В наявності
- Код: 57054401
2 428 ₴
2 023 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cavie 80 - це простора кліткаа для морських свинок, яка стане чудовим будинком для вашого вихованця. Клітина складається з великого пластикового піддону та металевої решітки, покритої спеціальною порошковою фарбою. Завдяки якісним матеріалам вона має тривалий термін служби.
У комплекті є все необхідне для життя вашого улюбленця: зручний маленький будиночок, напувалка, сінниця та пластикова годівниця.
Клітку Cavie 80 зручно чистити завдяки дверям, що повністю відкриваються. При необхідності можна повністю зняти піддон.
Клітини відправляються лише за частковою або повною передоплатою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 2 023 ₴


