
Занурювальний світильник для акваріума Xilong T4-40E LED 3 Вт біло-синьо-рожевий 35 см
- В наявності
- Код: T4-40E
395 ₴
340 ₴
-14%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-світильник з біло-синьо-рожевим кольором світіння. Є водонепроникною колбою з платою світлодіодів усередині. Може встановлюватися на дно і стінку. Можливий варіант установки в кришку акваріума замість штатної лампи. Відмінно піде для освітлення Вашого акваріума, підкреслить рибку та декорації в товщі води.
Характеристики:
- Потужність - 3 Вт.
- Довжина - 35 см.
- Напруга - 220 В.
Для акваріума довжиною 40-50 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Потужність | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 Вт |
- Ціна: 340 ₴


