
Занурювальний світильник для акваріума Xilong T4-30E LED 2.5 Вт біло-синьо-рожевий 26.5 см
- В наявності
- Код: T4-30E
330 ₴
290 ₴
-12%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник з яскравим кольором світіння (білий, синій, рожевий). Є водонепроникною колбою з платою світлодіодів усередині. Може встановлюватися на дно і стінку. Можливий варіант встановлення в кришку акваріума замість штатної лампи. Відмінно піде для освітлення Вашого акваріума, підкреслить рибку та декорації у товщі води.
Характеристики:
- Харчування - 220 V
- Потужність - 2.5 Вт
- Тип світлодіодів - LED
- Розмір - 270 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 Вт |
- Ціна: 290 ₴

