
Клітка для кроликів і морських свинок Ferplast Guinea 80 фіолетова 77x48x42 см 57054401
- В наявності
- Код: 57054401-Pur
2 428 ₴
2 023 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затишний будинок для вашого маленького друга!
Опис:
- Просторий: Розміри клітини 77x48x42 см, що забезпечує комфортне проживання однієї або двох морських свинок.
- Надійна: Виготовлена із забарвленого сталевого дроту, стійкого до іржі та корозії.
- Безпечна: Особливі кріплення дверцят гарантують, що ваш вихованець не втече.
- Зручна:
- Передні двері, що повністю відкриваються, забезпечують легкий доступ до вихованця.
- Знімний піддон дозволяє швидко та легко чистити клітину.
- Функціональна:
- У комплекті з клітиною йдуть:
- Маленький будиночок для улюбленця;
- Поїлка;
- Пластикова годівниця.
- При необхідності піддон можна повністю зняти.
- У комплекті з клітиною йдуть:
- Компактна: Клітка продається в розібраному вигляді, що економить місце при транспортуванні та зберіганні.
Переваги:
- Міцна та довговічна конструкція.
- Забезпечує комфортне та безпечне проживання вихованця.
- Легко чистити та дезінфікувати.
- Стильний дизайн, який прикрасить ваш інтер'єр.
Ferplast Cavie 80 – це чудовий вибір для дбайливих господарів, які хочуть забезпечити своєму пухнастому другу комфортне та безпечне життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 2 023 ₴


