
Кігтеточка для котів "Дерево" сизаль коричнева 72*37*37 см
- Немає в наявності
- Код: 7461
1 183 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Проста і надійна дряпка для кішок, що ідеально пасує своєму призначенню. Абсолютно безпечна і екологічна. Займаючи мінімум простору, вирішує одну із найбільших проблем хатніх мурчиків.
Насправді ніякого клопоту киці не завдають. Маючи вдосталь їжі і теплий куточок, вони цілком задоволені власним життям. Милі, пухнасті квартиранти, а то й хазяї квартири чи справжні члени сім’ї – це вже як у кого заведено. Зіпсувати ідилію може відсутність простенької кігтеточки.
Природній поклик змусить вашого вихованця дряпати меблі і килими. Насправді, цей компроміс не задовольнить нікого, навіть самого мурка. Бо що то за цяця той ваш розкішний диван у порівнянні зі справжньою, котячою кігтеточкою.
Правильний засіб для догляду за пазурами має бути в міру жорстким і міцним. По суті, подібним до дерева. Цю модель дряпки для котів зроблено саме за такою аналогією. Широкий і високий стовпчик справді нагадує стовбур і є дуже зручним для мурчиків в процесі точіння кігтиків.
Джутова обмотка для дряпок вважається оптимальною, тому що джут є стійким до пошкоджень, і дбайливим до пазурів. Впоравшись з педикюром, ваш улюбленець радо пограє м’ячиком, підвішеним до його «деревця».
Розміри: платформа – 37 х 37 см. Діаметр стовпчика – 14,5 см, висота – 72 см.
Матеріал: дерево, штучне хутро, джут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoToys |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 1 183 ₴


