
Кігтеточка для кошенят "Котейка" сизаль сіра 30*30*54 см
- Немає в наявності
- Код: 7464
780 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Цікава, гарно продумана кігтеточка для кошенят. Обладнана стовпчиком, лежанкою, циліндром та двома іграшками для розваг. Використані натуральні, безпечні матеріали.
Зазвичай маленький улюбленець родини з легкістю отримує все, що забажає. Може спати у черевику господаря або обрати в якості кігтеточки дитячий ранець. Це виглядає зворушливо і не шкідливо. Проте виховані котики обов’язково мають свій власний куточок для відпочинку та втамування природних інстинктів.
Все необхідне для здорового розвитку киці включено у цей меблевий гарнітурчик. Стовпчик дряпки є достатньо високим як для точіння кігтиків, так і для того, щоб дряпатись ним вгору і вниз. Мотузка із міцного сизалю не боїться пошкоджень, і відверне на себе увагу від меблів.
Приваблива дряпка для кошеняти не можлива без розважального елементу. Тут є функціональний циліндр, який служитиме малюку і в якості схованки під час гри в полювання, і як тунель під час біганини. І навіть може стати будиночком на тиху годину, якщо лапки втомились.
Два помпончики відповідають за веселий настрій і ненав’язливо тренують влучність і спритність малого мисливця. А вчитися майстерно відпочивати, як-то вміють лише коти, ваш малюк буде на затишній верхній площадці-диванчику одразу над дряпкою.
Розміри: нижня платформа – 30 х 30 см, платформа лежака у діаметрі – 25 см. Висота стовпчика – 40 см, діаметр – 6 см. Висота всієї конструкції – 54 см.
Матеріал: сизалева мотузка, меблева тканина, дерево.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoToys |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 780 ₴


