
Акваріум SunSun AT-500B 42 л 50.5х26х40 см
- В наявності
- Код: AT-500B
7 546 ₴
6 135 ₴
-19%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія акваріумів АТ виготовляється зі скла високої якості, а завдяки прозорому силікону шви чудово ховаються. Акваріумний набір комплектується кришкою з вбудованим світлодіодним світильником із його потужністю 8 Вт, так само в акваріум комплектується внутрішнім фільтром, він здатний очистити воду та повноцінно збагачувати її киснем. Розташування отвору для годування риб і вентиляція, що містяться на самій кришці, дадуть змогу вам не здійснювати жодних зайвих дій.
Комплект:
- Акваріум
- Внутрішній фільтр EP-700G 10 Вт.
- Світильник 8 Вт.
- Кришка
- Піддон
Характеристики:
- Об'єм: 42 л
- Габарити: 50.5х26х40 см
- Освітлення: LED 8 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Висота акваріума | 400 мм |
| Довжина акваріума | 505 мм |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Обігрівач | Ні |
| Об'єм акваріума | 42 л |
| Підсвічування | Так |
| Підставка | Так |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Термометр | Ні |
| Тип | Акваріум |
| Ширина акваріума | 260 мм |
- Ціна: 6 135 ₴

