
Автомобільна переноска для собак та котів Ferplast Atlas Car 80 сіро-чорна до 20 кг 82x51x61 см 73080021
- В наявності
- Код: 73080021
7 325 ₴
4 113 ₴
-44%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер переноска для собак та котів Ferplast Atlas Car (Ферпласт Атлас Кар) - міцна легка перепереноска з пластику із дверцятами зі сталі. Призначена для розміщення в багажнику автомобілів та підходить для середніх та великих собак.
Мандрувати з собакою на машині ніколи не було так просто і безпечно!
Вибравши переноску Atlas Car, ви будете впевнені, що вашому вихованцю буде комфортно та зручно. Всі моделі Atlas Car обладнані надійним замком і дверцятами, що ковзають. Великі вентиляційні решітки забезпечують відмінну циркуляцію повітря, а гігієнічний килимок, що вбирає, дозволить зберегти перенесення сухий. Зручні ручки дозволять легко розмістити перенесення у машині.
Особливості Ferplast Atlas Car:
- Для безпечного перевезення вашого собаки.
- Atlas Car 80: для середньої собаки або двох невеликих собак.
- Надійний замок.
- Зручні ручки.
- Широкі решітки вентиляції.
- Дверцята, що ковзають.
- Відділення для аксесуарів.
- Гігієнічний дренажний килимок.
- Максимальна місткість Atlas Car 80: 20кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 820 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
- Ціна: 4 113 ₴

