
Будиночок-гамак для гризунів Trixie блакитний 9х12х16 см TX-6276
- Немає в наявності
- Код: TX-6276-Blu
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок-гамак для гризунів Trixie блакитний 9х12х16 см TX-6276 - чудовий вибір для забезпечення активних ігор та різноманітного дозвілля для вашого вихованця! Дана іграшка розроблена знаменитим німецьким виробником товарів для тварин Trixie, здатна всебічно навчати вихованця і дарувати йому позитивні враження! Основні переваги іграшки:
- Зроблено з високоякісних матеріалів
- Безпечна
- Підходить для всіх маленьких гризунів
- Міцна
- Допомагає у тренуваннях
- Додати інтерактиву в розваги
З такою іграшкою ваш вихованець ніколи не нудьгуватиме, іграшка швидко стане однією з коханих, а всім відомо, що щасливий вихованець - здоровий вихованець!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гамак |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Форма | Трикутна |
- Ціна: 170 ₴

