
Насос для ставка та акваріума SunSun HJ-4500 80 Вт 5000 л/год
- В наявності
- Код: HJ-4500
2 565 ₴
2 085 ₴
-19%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси SunSun HJ — це високопродуктивні потужні насоси, що вирізняються надійністю й економічністю в роботі. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос SunSun має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя й іншого сміття, що запобігає засміченню та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний не окисний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійно-стійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики помпи:
HJ-4500
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 5000 л/год |
| Потужність | 80 Вт |
| Підйом води 3,8 м | 3.8 м |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Штуцер для під'єднання шланга | 21/26/30-38 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 5000 л/год |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Характеристики насоса | |
| Висота підйому води | 3.8 м |
| Призначення | Для фонтанів |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення | Під водою |
- Ціна: 2 085 ₴

