
Клітка для кроликів та морських свинок Ferplast Casita 100 синя 95х57х56 см 57066170
- В наявності
- Код: 57066170-Blu
3 500 ₴
3 129 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Велика клітина для кроликів і морських свинок Ferplast Casita 100 - оснащена закругленим дахом, що відкривається; у найбільшій моделі вона розділена на 2 секції для більшої зручності. Всі моделі йдуть в комплекті з аксесуарами, серед яких годівниця, напувалка, миска і маленький будиночок зі східчастою панеллю, по якій ваш вихованець зможе залазити нагору. Також є ковзна дверцята, через які ваш вихованець зможе виходити з клітини і гуляти по вільному простору. Клітину дуже легко чистити: просто відкрийте верхню кришку та почистіть необхідну ділянку клітини. Клітину можна повністю розібрати, вона позначена знаком Save Space.
Casita – лінія затишних, яскравих, привабливих клітин для морських свинок та кроликів. Ця лінія відрізняється від більшості інших клітин висотою металевої решітки, яка на 20% більша, що забезпечує широкий життєвий простір для вашого вихованця.
Особливості:
- Широкий життєвий простір
- Ковзні двері для безпеки вихованця
- Повністю відкривається верх для легкого прибирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 570 мм |
- Ціна: 3 129 ₴

