
Зовнішній фільтр для акваріума SunSun HW-602B 6 Вт 400 л/год до 80 л 17x13.5x29 см
- В наявності
- Код: HW-602B
1 567 ₴
1 274 ₴
-19%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній фільтр SunSun HW-602B призначений для забезпечення ефективної фільтрації в акваріумах об'ємом від 30 до 80 л. Призначений як для морських, так і прісноводних акваріумів.
Комплектація:
• Силіконові шланги
• Трубка забору води із захисною сіткою
• Наповнювач для механічної фільтрації 3 шт.
Характеристики
| Для акваріумів об'ємом до | 80 л |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Об'єм фільтра | 1.5 л |
| Потужність | 6 Вт |
| Розміри | 17x13.5x29 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Потужність | 6 Вт |
| Об'єм акваріума | 80 л |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 1 274 ₴

