
Подушка для собак та котів Ferplast Polo 110 чорна 110x70x8 см 81090017
- Немає в наявності
- Код: 81090017
2 502 ₴
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка-лежак для собак та кішок Ferplast Polo (Ферпласт Поло) – ідеальна подушка для відпочинку вашого собаки. Зручна у використанні та чищенні, внутрішня підкладка легко виймається, застібається на блискавку. Polo входить у лінійку Tech від Ferplast, подушки цієї лінії виготовлені із зносостійкого, водовідштовхувального матеріалу, стійкого до подряпин.
Підлягає пранню машини при низькій температурі максимум 30 С.
Особливості Ferplast Polo:
- З міцного водовідштовхувального матеріалу.
- Машинне прання за температури 30°С.
- Нові текстури.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір | XL |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Подушка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
- Ціна: 2 502 ₴

