
Акваріум SunSun LE-380B з електронним керуванням чорний 22 л 38х27x31 см
- В наявності
- Код: LE-380B
5 018 ₴
4 080 ₴
-19%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріумний комплект Sunsun LE-380B Black представляє собою вдосконалену модель з привабливим дизайном та тонованими стеклами.
Цей акваріумний комплект виготовлений з якісного просвітленого скла. Задня стінка акваріума вже має чорний фон. Це дуже зручно, особливо якщо ви хочете оформити дизайн у натуральному стилі. Будь-які натуральні декорації будуть виглядати дуже привабливо.
Автокормушка, що входить до комплекту з акваріумом, і якісна система фільтрації допоможуть власнику не переживати щодо водних жителів навіть під час довгої відсутності. Ви спокійно можете поїхати на кілька днів і не турбуватися про акваріум.
До його комплектації входять вбудовані функції, такі як:
- внутрішній фільтр для якісного очищення води та аерації (продуктивність 350 л/год, споживана потужність 6 ватт)
- освітлення з двома режимами: основним білим та додатковим з циклічною зміною відтінків, кероване сенсорною кнопкою
- вбудований термометр, який допомагає відстежувати температуру в акваріумі
- автоматична кормушка
Декорації в комплект не входять.
Характеристики:
| Довжина кабелю: | 1,3 м |
| Об’єм: | 22 л |
| Габарити: | 38х27х31 см |
| Освітлення: | LED 6 W |
| Комплектація: | акваріум, кришка, світильник, фільтр, автокормушка. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Висота акваріума | 310 мм |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Обігрівач | Ні |
| Об'єм акваріума | 22 л |
| Підсвічування | Так |
| Підставка | Ні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Термометр | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина акваріума | 270 мм |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 380 |
| Тип | Акваріумний комплект |
- Ціна: 4 080 ₴


