
Клітка для гризунів Ferplast Duna Multy синя 71х46х31.5 см 57028599
- В наявності
- Код: 57028599
12 344 ₴
1 947 ₴
-84%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ferplast Duna Multy - Ферпласт Дюна Мульти - клітка-тераріум для гризунів Duna Multy - ця простора клітка-тераріум класичної форми є ідеальним домом для морських свинок, щурів, хом'яків та інших гризунів.
Чому варто купити клітку для гризунів Ferplast Duna Multy:
- Закрита конструкція перешкоджає розсипанню підстилки навколо клітки, а також поширенню запаху, характерного для гризунів
- Клітка має великий прозорий дах, через який зручно спостерігати за маленьким вихованцем
- Решітка-дверцята забезпечує хорошу вентиляцію і швидкий доступ до тварини
- Догляд за кліткою досить простий: прозорий дах кріпиться на бічні фіксатори та легко знімається для чищення
Розмір: 71 х 46 x 31,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 1 947 ₴
