
Клітка для канарок та маленьких птахів Ferplast Cage Canto біла 71x38x60.5см 52501217
- В наявності
- Код: 52501217
5 676 ₴
5 112 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Клітка для канарок, папуг і дрібних птахів **Ferplast Canto** – це ідеальне рішення для утримання пташенят або кількох птахів одночасно. Прибравши перегородку, ви отримаєте простору велику клітку, у якій можна комфортно розмістити відразу кілька птахів. Поліетиленові піддони з висувними лотками дуже легко очищати. У комплекті ви знайдете всі необхідні аксесуари: жердочки з м’яким гумовим покриттям, яке захищає лапки птахів від пошкоджень, а також поворотні годівниці **Brava 2**, що дозволяють зручно годувати птахів зовні клітки. **Особливості:** * Ідеально підходить для канарок, екзотичних та інших дрібних птахів * Може бути розділена на 2 зони завдяки перегородці * Підходить для розведення птахів * Пластиковий піддон із висувними лотками * Аксесуари входять у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Птахи |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Тип | Клітка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 605 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 5 112 ₴


