
Клітка для кроликів і морських свинок Ferplast Rabbit 140 сіра 140×71×51 см 57051414
- В наявності
- Код: 57051414
12 340 ₴
9 010 ₴
-27%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клітка для кроликів і морських свинок Ferplast Rabbit 140 - дуже простора клітка, що ідеально підходить для утримання одного або декількох кроликів. Іде в комплекті з аксесуарами, серед яких: дві пластикові годівниці для сіна, дві напувалки та дві миски. Має два будиночки для відпочинку зі східчастою панеллю для легкого пересування нагору. Ви можете розмістити будиночки у будь-якому місці за вашим бажанням. Також є пластикова драбинка, по якій кролик може легко вийти з клітки і погуляти навколо неї.
Rabbit 140 комплектується широким піддоном і дверцятами для легкого прибирання.
Особливості :
- Великий простір для проживання
- Великі передні двері, що відкриваються, для легкого прибирання
- Проста та безпечна система відкривання завдяки пластиковим засувкам.
- Полиця з ступінчастою панеллю, можна використовувати як будиночок
- Пластикова драбинка для виходу вихованця з клітини
- Аксесуари входять у комплект
- Продається в компактній упаковці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Гризуни |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 710 |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
- Ціна: 9 010 ₴


