
Клітка для канарок та маленьких птахів Ferplast Sonia черная 61.5x40x65 см 54015301
- В наявності
- Код: 54015301
13 930 ₴
4 036 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Клітка для середніх птахів і папуг Ferplast Sonia — якісна клітка виробництва Ферпласт, створена для утримання папуг корела, але також підходить і для хвилястих папуг. Вона має звичну традиційну прямокутну форму. Для вашої зручності клітка комплектується аксесуарами, тож більше не потрібно нічого докуповувати. Тут встановлено: три жердочки з гумовим покриттям для захисту від пошкоджень, а також дві внутрішні поворотні годівниці Brava для забезпечення необхідної кількості корму. Чистка виробу здійснюється шляхом зняття решітки та спорожнення високого піддона. Особливості: Ідеально підходить для хвилястих папуг і австралійських папуг корела Традиційна форма з широким простором для проживання Виготовлена зі сталевого дроту з пластиковим покриттям Широкий пластиковий піддон із захистом від розсипання сміття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Птахи |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Клітка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 615 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 4 036 ₴

