
Клітка для тхорів, шиншил і щурів Ferplast Furet Tower сіра 75x80x161 см 57063414
- В наявності
- Код: 57063414
19 415 ₴
14 171 ₴
-27%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клітка для тхорів, шиншил і щурів Ferplast Furet Tower надає максимум свободи рухів і простору цим активним тваринам. Клітка складається з двох рівнів, з’єднаних між собою ігровим тунелем, яким тхір може пересуватися вгору-вниз. Завдяки багатій комплектації клітки ваш тхір може активно проводити час, граючи та тренуючись у пластикових тунелях і нейлоновому гамачку, що забезпечує йому здоров’я та гарний настрій.
Чому варто купити клітку Ferplast FURET TOWER:
- Конструкція клітки економить місце під час транспортування та зберігання, а також забезпечує максимальну зручність при утриманні й обслуговуванні.
- На фронтальних решітках і решітці-даху клітка обладнана відкидними люками, що відкривають доступ у найвіддаленіші куточки.
- За потреби блоки решіток легко відстібаються від піддонів, полегшуючи догляд та чистку клітки.
- Колеса забезпечують зручне переміщення клітки.
- Комплект аксесуарів: полички, драбинки, ігрові тунелі, гамак, кутовий туалет, годівниця та поїлка.
- Клітку можна використовувати і для інших тварин: тхорів, шиншил, дегу, білок та щурів.
Розмір: 75×80×161 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Гризуни |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 1610 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 750 |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
- Ціна: 14 171 ₴


