
Килимок під котячий туалет Ferplast Cat Door Mat бірюзовий 58.8х36.3х0.5 см 71904099
- В наявності
- Код: 71904099
734 ₴
325 ₴
-56%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cat Door Mat хороший килимок для котів, ідеально підходить для підтримки полу в чистоті і захищає його від бруду. Міцний і довговічний, килимок для котів дуже універсальний. Ідеально підходить для установки під котячим туалетом. Доступний в одному варіанті кольору, має округлу форму з оригінальними стилізованими котячими лапами по кутах. Легко очищується.
Призначення та переваги:
- Завдяки своїм спеціальним мікроволокнам сприяє очищенню лап кота від залишків наповнювача.
- Чудово утримує бруд, вологу та, найголовніше, залишки наповнювача, запобігаючи їхньому поширенню по будинку.
- Можна використовувати також біля місця годування або відпочинку.
Характеристики:
Розмір: 58,8x36,3 см
Висота: 0,5 см
Форма: полуовал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Вид | Килимок |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 588 мм |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словаччина |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 363 мм |
- Ціна: 325 ₴

