
Помпа для акваріума Xilong XL-080 15 Вт 800 л/годину до 160 л
- В наявності
- Код: XL-080
335 ₴
265 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Помпа (Голова) Xilong XL-080 800 л/год укомплектована сучасним електромотором і забезпечує надійну та тривалу роботу пристрою. Насос має продуктивність 800 л/год і працює тихо. Підходить для акваріумів об’ємом до 100 л.
Під час розробки насоса були застосовані сучасні технології, які дозволили вивести роботу помпи на новий рівень. Висока якість ущільнювального кільця під роторною камерою та енергозберігальний двигун дали змогу знизити енергоспоживання і підвищити рівень продуктивності. Розмістивши під помпою губку, можна отримати надійний механічний фільтр. За допомогою фільтрувального елемента затримуються дрібні частинки взважених забруднень, корму, а також виключається потрапляння дрібних тварин, таких як артемія, мальки риб та інші.
Помпа оснащена подвійним соплом виходу, що робить її використання більш універсальним. У комплект входить шланг, за допомогою якого можна направити вихідний потік у будь-якому напрямку на відстань до 60 см. Кріплення шланга здійснюється за допомогою еластичної присоски. До комплекту також входить заглушка для одного сопла, яка при необхідності його закриває. Окрім можливості налаштувати універсальну циркуляцію в акваріумі, пристрій оснащений шлангом для аерації для додаткового збагачення води киснем. Завдяки якісному імпелеру досягнуто тривалий строк експлуатації пристрою. Кріплення здійснюється за допомогою спеціального кронштейна на 3 гумових присосках. Повністю занурювальний насос здатний забезпечити підйом води на 1 метр.
- Зручне кріплення за допомогою потужних присосок.
- Високоефективна голова для циркуляції води у прісноводних акваріумах.
- Тиха та високопродуктивна голова.
- Чудове співвідношення ціна/якість.
- У комплекті інжектор для повітря — вам тепер не потрібен компресор.
Характеристики:
Продуктивність насоса: 800 л/год.
Споживана потужність: 12–15 Вт.
Робоча напруга: 220–240 В.
Підйом води: 1 м.
Можливість регулювання: немає.
Під шланг: 16 мм.
Розміри (Д×Ш×В): 8.5×5.5×7.5 см.
Виробник: Xilong.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Вид | Помпа |
| Максимальна швидкість потоку | 800 л/год |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 160 л |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Продуктивність | 800 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підіймання води | 1 м |
- Ціна: 265 ₴

