
Обігрівач для акваріума Xilong AT-700 з терморегулятором 200 Вт 26 см
- В наявності
- Код: AT-700 200w
212 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Обігрівач для акваріумів Xilong AT-700 200Вт з терморегулятором до 200 л
Регульовані скляні нагрівачі серії "AT-700" призначені для підігріву води в акваріумі. Нагрівачі діють в діапазоні від 17 до 35°C. Точність регулювання становить 1°C. Обігрівачів даної серії вигідно відрізняє витончений дизайн, висока міцність колби, зручна ручка регулювання температури (+/- 1°C), індикатор робочого стану. Може використовуватися як в прісноводому, так і в морському акваріумі.
Вибираючи потрібний нагрівач, необхідно враховувати, що крім орієнтовних даних, наведених в технічному паспорті і вказівки на упаковці, для роботи в холодному приміщенні потрібно вибирати нагрівач трохи більшої потужності.
В наш час обігрівач з терморегулятором просто необхідний для акваріума, так як багато акваріумні рибки та інші мешканці погано переносять сильні зміни параметрів води, в тому числі і температурні скачки і можуть жити виключно при температурі 24-26 градусів Цельсія, не більше і не менше. Такий баланс без підігріву підтримати просто неможливо, особливо в холодну пору року
- Для прісноводних і морських акваріумів.
- Дуже компактний.
- Водонепроникний.
- Просте регулювання і легко читається температурний індикатор.
- В комплекті дуже потужні присоски, для кріплення в акваріумі.
- Індикатор роботи.
Харектеристики:
Виробник: Xilong
Обсяг акваріума: до 200 літрів.
Потужність: 200 Вт.
Довжина: 25,5см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура | 35 |
| Мінімальна температура | 17 |
- Ціна: 212 ₴



