
Помпа для акваріума Xilong XL-008 12 Вт 750 л/год до 80 л
- В наявності
- Код: XL-008
253 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Помпа Xilong XL-008 750 л/год укомплектована сучасним електромотором і забезпечує надійну та тривалу роботу пристрою. Насос має продуктивність 750 л/год і тиху роботу. Підходить для акваріумів об’ємом до 80 л.
Під час розробки насоса були застосовані сучасні технології, які дозволили вивести роботу помпи на новий рівень. Висока якість ущільнювального кільця під роторною камерою та енергозберігаючий двигун дозволили знизити енергозатрати і підвищити рівень продуктивності. Розмістивши знизу помпи губку, можна отримати надійний механічний фільтр. За допомогою фільтрувального елемента затримуються дрібні частинки зависі, корму, а також виключається потрапляння невеликих тварин, таких як артемія, мальки риб та інші.
Помпа оснащена подвійним соплом виходу, що робить її використання більш універсальним. У комплектацію входить шланг, за допомогою якого можна спрямувати вихідний потік у будь-якому напрямку. Кріплення шланга здійснюється за допомогою еластичної присоски. У комплектацію також входить заглушка для одного сопла, яка за потреби закриває його. Окрім можливості налаштувати універсальну циркуляцію в акваріумі, пристрій також оснащений шлангом для аерації, для додаткового збагачення води киснем. Завдяки якісному імпелеру досягнуто тривалий термін експлуатації пристрою. Кріплення здійснюється за допомогою спеціального кронштейна на 3 гумових присосках.
- Зручне кріплення за допомогою потужних присосок.
- Високоефективна голова для циркуляції води в прісноводних акваріумах.
- Тиха та високопродуктивна голова.
- Відмінне поєднання ціна/якість.
- У комплекті інжектор для повітря, тепер вам не потрібен компресор.
Характеристики:
Продуктивність насоса: 750 л/год.
Споживана потужність: 12Вт.
Робоча напруга: 220-240 В.
Виробник: Xilong.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Вид | Помпа |
| Максимальна швидкість потоку | 750 л/год |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 80 л |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Продуктивність | 750 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підіймання води | 1 м |
- Ціна: 253 ₴


