
Обігрівач для акваріума Xilong XL-019 із терморегулятором 25 Вт 14 см
- В наявності
- Код: XL-019 25W
200 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Обігрівач для акваріума Xilong XL-019 — водонепроникний нагрівач з автоматичним терморегулятором для обігріву акваріумів.
Температура, встановлена на обігрівачі, підтримується на постійному рівні 25–28 градусів. У разі зниження температури води нагрівач автоматично вмикається та підігріває воду до потрібного рівня.
Температура 25–28 градусів є комфортною для більшості невибагливих акваріумних риб.
Має захисний кожух, який забезпечує захист нагрівача від механічних пошкоджень колби. Чудово підходить для підігріву води для черепах і великих риб.
Обігрівач встановлюється на стінку акваріума за допомогою присоски, яка входить до комплекту.
Рекомендуємо встановлювати нагрівач у місці з постійною та рівномірною циркуляцією акваріумної води. У такій зоні забезпечується рівномірний прогрів води по всьому акваріуму.
Нагрівач дозволено встановлювати лише у вертикальному або горизонтальному положенні.
Характеристики:
Потужність: 25 Вт
Для акваріума: до 30 л
Діапазон температур: підтримання температури на рівні 25–28 градусів
Довжина: 14 см
Діаметр: 2,5 см
Переваги:- Підходить для прісноводних і морських акваріумів
- Простий у використанні та економний
- Легко кріпиться за допомогою присосок
- Підходить для мініакваріумів, акватераріумів, акваріумів-куль і багатьох нестандартних форм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 30 л |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура | 35 |
| Мінімальна температура | 17 |
- Ціна: 200 ₴

