
Помпа для акваріума SunSun JP-230G 2,5Вт 250 л/год до 100 л
- В наявності
- Код: JP-230G
295 ₴
240 ₴
-19%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Помпа для акваріума SunSun JP-230G — потужний, універсальний насос-голова, призначений для циркуляції води в акваріумах, а також передбачена функція аерації води в акваріумі. Помпа може похвалитися високою продуктивністю та безшумною роботою при відмінному поєднанні ціни й якості. Помпа оснащена економічним електромотором, що гарантує тиху роботу та багаторічну експлуатацію насоса. SunSun JP можна використовувати в прісноводних і морських акваріумах.
Присосок і кріплень у комплекті немає!
Характеристики:
Потужність — 2.5 Вт
Продуктивність — 250 л/год
Висота підйому води — 0,5 м
Діаметр підключення — 16 мм
Довжина кабелю — 1.5 м
Розміри — 67x37x73 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Вид | Помпа |
| Максимальна швидкість потоку | 250 л/год |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Продуктивність | 250 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підіймання води | 0.5 м |
- Ціна: 240 ₴
