
Світильник для акваріума SunSun ADK-400C LED 10 Вт біло-синій 39-45 см
- В наявності
- Код: ADK-400C
1 193 ₴
970 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Світлодіодний світильник SunSun Aquarium LED Light серії ADK створений спеціально для прісноводних акваріумів із живими рослинами. Завдяки синім діодам також можна використовувати для морських акваріумів.
Сучасні світильники SunSun ADK забезпечують повний спектр сонячного світла, приблизно 7500 Кельвін, для успішного вирощування рослин у природних акваріумах. Яскраве біло-синє світло чудово сприяє фотосинтезу. Усі спектри були ретельно збалансовані для підтримання росту рослин і підвищення природних кольорів в акваріумі.
На відміну від інших серій світильників, цей має два комплекти кріплень — висувні ніжки для встановлення на акваріум, і кріплення з присосками для кріплення під кришку або на стінку акваріума.
Світильники серії ADK мають високий ступінь вологозахисту — IP 68, що робить їх універсальними та зручними у використанні.
*Стандарт захисту від води та пилу ip68 передбачає абсолютну герметичність від потрапляння дрібних частинок усередину корпусу, а також унеможливлює проникнення вологи під панель. Пристрій із класом захисту ip68 можна використовувати на глибині до 1,5 метра до 30 хвилин, не побоюючись за його цілісність.
Не використовуйте світильник під водою! Ступінь вологозахисту гарантує короткочасний захист від води і не розрахований на постійне перебування у зануреному вигляді!
| Для акваріума: | 39-45 см |
| Споживана потужність: | 10 Вт |
| Колірна температура: | 7500 К |
| Розмір (д/ш/в): | 315х65х10 мм |
- У світильниках SunSun ADK використовуються суперяскраві енергоефективні світлодіоди SMD LED із гарантованим терміном експлуатації понад 50.000 годин.
- LED світильники SunSun ADK ідеально підходять не тільки для новачків, а й для досвідчених акваріумістів, які мають багаторічний досвід утримання рослинного акваріума.
- Ультратонкий корпус світильника — 10 мм виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, а спеціальна конструкція профілю дає змогу ефективно відводити тепло, що збільшує термін експлуатації світлодіодів.
- Світлодіоди закриті спеціальною прозорою пластиною для захисту від вологи.
- Регульовані розсувні ніжки забезпечують ідеальне встановлення світильників SunSun практично на будь-яких акваріумах.
- Кріпиться на скло завтовшки до 12 мм
- Кут освітлення 120 градусів, що дає змогу освітити велику площу поверхні акваріума одним приладом
- Безпечна робоча напруга 12 вольтів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 970 ₴


