
Насос, помпа з регулятором SunSun JP-033 8 Вт 600 л/год до 100 л
- В наявності
- Код: JP-033
282 ₴
235 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос, помпа з регулятором SunSun JP-033 – це високопродуктивна помпа, що вирізняється надійністю та економічністю в роботі. Її можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun JP-033 має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки й пошкодженню пристрою. Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкі й корозійностійкі елементи — керамічний підшипник і робочий вал.
Характеристики SunSun JP-033
- Потужність: 8 Вт
- Продуктивність: 600 л/год
- Висота підйому води: 1 м
- Розмір: 56x48x55 мм
- Штуцер: ⌀ 10, ⌀ 11 мм
- Довжина кабелю: 1,3 м
- Напруга: 220–240 В
- Маса: 0,3 кг
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: помпа
- Стан: новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 600 л/год |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Помпа |
| Потужність | 6 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 100 л |
- Ціна: 235 ₴

