
Насос для ставка SunSun CMP-28000 580 Вт 28000 л/год
- В наявності
- Код: CMP-28000
9 775 ₴
7 820 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun CMP-28000 – це високопродуктивний потужний насос, що відрізняється надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос SunSun має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, а також робочий вал.
У нас ви можете купити насос для ставка SunSun CMP-28000, який легко розбирається, простий в обслуговуванні та легко встановлюється у потрібному місці.
Характеристики CMP-28000:
- Продуктивність: 28000 л/год
- Споживана потужність: 580 Вт
- Підйом води (висота): 7,5 м
- Розмір насоса: 360x159x248 мм
- Довжина кабелю: 10 м
- Штуцер для шланга: 38, 50 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: насос для ставка
- Стан: новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 28000 л/год |
| Споживана потужність | 580 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 248 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 28000 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 580 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 4600 л |
- Ціна: 7 820 ₴



