
Насос для саду SunSun HZB-370 370 Вт 5000 л/год
- В наявності
- Код: HZB-370
7 533 ₴
6 026 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для саду SunSun HZB-370 має невеликі розміри, легкий вага, компактну конструкцію, просту і зручну установку. Він широко використовується для підвищення тиску в трубопроводі, сільськогосподарському зрошення дощуванням, зрошення садів, водопостачанні овочевих теплиць, водозаборі з колодязів, домашньому водопостачання та аквакультурі.
Характеристики HZB-370:
- Напруга: 220В
- Потужність: 370 Вт
- Продуктивність: 3.5 м3/ годину
- Підйом води: 27 м
- Швидкість обертання: 2850 об/хв
- Всос води: до 7м
- Штуцер входу/виходу: G1
- Розміри: 340x162x175 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
- Стан: Новий
- Тип встановлення: На суші
- Призначення: Універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 5000 л/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 5000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 370 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 30000 л |
- Ціна: 6 026 ₴

