
Насос для ставка Xilong XL-139 135 Вт 5500 л/год до 6000 л
- В наявності
- Код: XL-139
2 363 ₴
1 890 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка Xilong XL-139 135 Вт 5500 л/год призначений для переміщення (підйому) або перемішування води в акваріумі. Також застосовується при створенні водоспадів, садових ставків, каскадів, фонтанів, басейнів. Надійний у роботі, простий у монтажі та експлуатації. Моторний блок легко розбирається. Кріплення помпи в акваріумі здійснюється за допомогою чотирьох еластичних присосок. Технічне обслуговування полягає у промиванні та періодичному очищенні ротора й імпелера від бактеріального слизу.
Приклади використання:
- Перекачування води з однієї ємності в іншу. При цьому інша ємність може знаходитися вище тієї, з якої перекачується вода. Враховуйте висоту підйому, яка вказується в характеристиках.
- Створення водовороту в ємності (циркуляція води).
- Створення фонтанів і водоспадів.
- Відкачування води з будь-якої ємності.
- Полив рослин у садовому, городньому або аграрному господарстві.
- Осушення басейнів, ставків, купелей і колодязів. Обирайте помпу з необхідними характеристиками та пам’ятайте — завжди залишиться вода з рівнем 2–5 см.
- Розлив води в різні ємності.
- Створення системи водяного охолодження — досягається при постійній циркуляції води, що забезпечує відведення нагрітої води від «гарячого» джерела.
Увага! Помпа не повинна працювати в сухому стані. Увімкнення лише у зануреному стані!
- Потужність (Вт) 135
- Продуктивність (л/год) 5500
- Тип виробу — помпи універсальні
- Підйом води, макс. (м) 5.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Максимальна швидкість потоку | 5500 л/год |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 5500 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 135 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 900 л |
- Ціна: 1 890 ₴

