
Насос для ставка Xilong XL-3340 45 Вт 1800 л/год до 2000 л
- В наявності
- Код: XL-3340
841 ₴
673 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка Xilong XL-3340 45 Вт 1800 л/год призначений для переміщення (підйому) або перемішування води в акваріумі. Також застосовується для створення водоспадів, садових ставків, каскадів, фонтанів і басейнів. Надійний у роботі, простий у монтажі та експлуатації. Моторний блок легко розбирається. Кріплення помпи в акваріумі здійснюється за допомогою чотирьох еластичних присосок. Технічне обслуговування полягає у промиванні та періодичному очищенні ротора й імпелера від бактеріального слизу.
Приклади використання:
- Перекачування води з однієї ємності в іншу. При цьому інша ємність може бути вищою за ту, з якої перекачується вода. Враховуйте висоту підйому, яка вказується в характеристиках.
- Створення водовороту в ємності (циркуляція води).
- Створення фонтанів і водоспадів.
- Відкачування води з будь-якої ємності.
- Полив рослин у садовому, городньому або аграрному господарстві.
- Осушення басейнів, ставків, купелей і колодязів. Обирайте помпу з необхідною характеристикою та пам’ятайте — завжди залишиться вода з рівнем 2–5 см.
- Розлив води в різні ємності.
- Створення системи водяного охолодження — досягається при постійній циркуляції води, що забезпечує відведення нагрітої води від «гарячого» джерела.
Увага! Помпа не повинна працювати в сухому стані. Увімкнення тільки в зануреному стані!
- Потужність (Вт): 45
- Продуктивність (л/год): 1800
- Тип виробу: помпи універсальні
- Підйом води, макс. (м): 2.4
- Довжина кабелю: 1.2 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Максимальна швидкість потоку | 5500 л/год |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 1800 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 45 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 2000 л |
- Ціна: 673 ₴



