
Помпа для акваріума Xilong XL-270 30 Вт 2000 л/год до 400 л
- В наявності
- Код: XL-270
504 ₴
403 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Помпа для акваріума Xilong XL-270 30 Вт 2000 л/год до 400 л
Гнучка універсальність насоса досягається за допомогою подвійного сопла для виходу води за допомогою яких можна налаштувати потік у будь-якому відповідному напрямку. У комплектацію насоса входить також шланг і заглушка для сопла, які уможливлюють напрямок потоку з будь-якої точки на відстані до 60 см. Шланг кріпиться до стінок акваріума за допомогою надійної присоски. Крім гнучкого управління потоком води, в комплектацію входить інжектор додаткового збагачення води киснем. Кріплення насоса здійснюється за допомогою 4 якісних гумових присосок.
Характеристики XL-270
- Акваріум до:400 л
- Продуктивність насоса:2000 л/година.
- Споживана потужність:30 Вт.
- робоча напруга: 220-240 Ст.
- Підйом води на: 1,5м.
- Можливість регулювання:ні.
- Під шланг: 16 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Помпа |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 400 л |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Виробник | Xilong |
| Продуктивність | 2000 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підіймання води | 1.5 м |
| Максимальна швидкість потоку | 2000 л/год |
- Ціна: 403 ₴

