
Насос, помпа SunSun HJ-111 2 Вт 200 л/год до 50 л
- В наявності
- Код: HJ-111K
192 ₴
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос, помпа SunSun HJ-111 – це високопродуктивний компактний насос, який відрізняється надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм і невеликих акваріумних установок.
Насос, помпа SunSun HJ-111 має хорошу систему захисту від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню пристрою. Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокислюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник та робочий вал.
Характеристики SunSun HJ-111:
- Потужність: 2 Вт
- Продуктивність: 200 л/год
- Висота підйому води: 0,45 м
- Розмір: 29x37x39 мм
- Штуцер: ⌀ 8, ⌀ 12 мм
- Довжина кабелю: 1,3 м
- Напруга: 220–240 V
- Маса: 0,1 кг
Основні атрибути:
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: помпа
- Потужність: 2 Вт
- Напруга: 220 В
- Продуктивність: 200 л/год
- Стан: новий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Помпа |
| Максимальна швидкість потоку | 200 л/год |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 50 л |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Виробник | SunSun |
| Продуктивність | 200 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 160 ₴

