
Насос, помпа SunSun HJ-411 2 Вт 300 л/год до 50 л
- В наявності
- Код: HJ-411
231,60 ₴
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос, помпа SunSun HJ-411 – це високопродуктивна та потужна помпа, яка відрізняється надійністю й економічністю в роботі. Її можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос, помпа SunSun HJ-411 має добрий захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки й пошкодженню насоса. Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник та робочий вал.
- Насос SunSun HJ-411 можна використовувати як прокачувальну помпу при створенні індивідуальних фільтраційних систем, конструкція яких не містить вбудованого насоса.
- Оснащений регулюванням потужності потоку води та 4 міцними фіксувальними присосками для надійного кріплення в акваріумі.
- Виготовлений із високоякісного пластику, має зручний та ергономічний дизайн.
- Володіє високими діелектричними властивостями – безпечний у роботі.
- Конструкція помпи дозволяє використовувати її як насос для зливу води з акваріума.
Характеристики SunSun HJ-411: - Потужність: 2 Вт
- Продуктивність: 300 л/год
- Висота підйому води: 0,6 м
- Розмір: 50x44x36 мм
- Штуцери: ⌀ 8, ⌀ 12 мм
- Довжина кабелю: 1,3 м
- Напруга: 220 В
- Маса: 0,1 кг
Основні атрибути - Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: помпа
- Потужність: 2 Вт
- Напруга: 220 В
- Продуктивність: 300 л/год
- Стан: новий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Помпа |
| Максимальна швидкість потоку | 300 л/год |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 50 л |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Виробник | SunSun |
| Продуктивність | 300 л/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 193 ₴

