
Вакуумний ставковий пилосос (ілосос) SUNSUN CPS-301 170 Вт
- В наявності
- Код: CPS-301
11 340 ₴
9 450 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумний ставковий пилосос (ілосос) SUNSUN CPS-301 170 Вт
Щоб дно ставка завжди було чистим і радувало око, його необхідно чистити від донних відкладень, таких як водорості, екскременти риб, залишки рослин. Не завжди це вдається зробити досить швидко. Але тепер з пилососом для ставка очищення дна вашої водойми займе лічені хвилини і воно знову засяє первісною чистотою, що негайно позначиться і на прозорості всієї водойми.
Особливості приладу:
- Прилад простий і зручний у використанні
- Глибина всмоктування до 4-х метрів
- У комплекті з двома насадками
- 5-метровий, 1.5" шланг
- Видаляє бруд до 20 мм
- Безпечний у використанні з дорослою рибою
- Телескопічна ручка (до 2,5 м)
- Енергозбереження 75 % у порівнянні з іншими пилососами.
- Довжина чистячої насадки - 30 см
Характеристики:
- Продуктивність: л/год 7000
- Потужність: Вт 170
- Габарити: 140х130х1370 мм
- Вага: кг 8
- Довжина кабелю: м 10
- Корпус пластмаса
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 8000 л/год |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 688 мм |
| Довжина | 448 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Характеристики насоса | |
| Довжина кабелю | 7 м |
- Ціна: 9 450 ₴

