
Насос для ставка SunSun JEP-8000 90 Вт 8000 л/год
- В наявності
- Код: JEP-8000
3 598 ₴
2 878 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка SunSun JEP-8000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю й економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки й пошкодженню насоса.
Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник і робочий вал.
Можливе встановлення насоса без занурення у воду.
Характеристики насоса JEP-8000:
- Продуктивність: 8000 л/год
- Потужність споживання: 90 Вт
- Підйом води (висота): 3,6 м
- Довжина кабелю: 2,5 м
- Габарити: 265х115х130 мм
- Штуцер для підключення шланга: 20/25/38 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
- Стан: Новий
- Тип встановлення: Під водою
- Призначення: Універсальне
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Основні | |
| Максимальна швидкість потоку | 8000 л/год |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Виробник | SunSun |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 8000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 90 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 1300 л |
- Ціна: 2 878 ₴



