
Насос Jebao TSP-22000S із регулятором частоти 22000 л/год 200 Вт
- Готово до відправки
- Код: TSP-22000S
12 384 ₴
10 320 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насоси Jebao TSP – це високопродуктивні потужні насоси, що відрізняються надійністю та економічністю в роботі, оснащені частотним регулятором потужності. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми. На блоці управління є функція вкл/викл, 10 режимів потужності, кнопки управління сенсорні. Керування насосом здійснюється за допомогою мікроконтролера. Є екран, на якому відображається режим швидкості та потужність споживання.
Насос Jebao TSP має хороший захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокислювальний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики:
- TSP-22000S
- Продуктивність: 22000 л/год.
- Потужність споживання: 200 Вт.
- Підйом води – висота: 7.5 м.
- Розмір насоса: 270 х 125 х 155 мм
- Довжина проводу: від насоса до блоку управління – 10 м
- від блоку управління до вилки – 2 м
- Штуцер для шланга: 32, 40, 50 мм.
- Виробник: Jebao
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Основні атрибути | |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Виробник | Jebao |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Максимальна швидкість потоку | 22000 л/год |
| Потужність | 200 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 44000 л |
| Продуктивність | 22000 |
- Ціна: 10 320 ₴

